Woensdagvond 18 juni 2025, een interview aanbod geaccepteerd van Julia Anchorhaven van Mystical Welness.
introduction to Julia Anchorhaven’s work
Ik Ken Julia als mede chatter op een ander youtube kanaal. Ook werd zij daar al eerder geïnterviewd door Rob, waar ze vertelde over haar spirituele journey, haar healerschap en de vele ervaringen die zij heeft in dit leven en ook andere levens.
Op haar kanaal had ze de Week van de Draak en ik werd meteen geprikkeld.
Draken, oh ja, daar kan ik wel wat over vertellen in een interview. Een ingang, opening. Ik vind het vaak zo lastig om dingen in woorden te vatten, al zou je dat niet zeggen als je mijn blogartikelen leest. Je hebt dan ook geen idee hoeveel tijd en moeite mij dat kost om daartoe te komen. En zonder de inspiratie en duwtjes van mijn hoger zelf zou het niet geschreven zijn.
Dus ik berichtte haar dat we wel een keer een afspraak konden maken binnenkort. En toen was het, kun je het nu doen? En 15 minuten later hadden we een Zoomsessie.
Veel plezier bij het luisteren!
Meer interviews van haar bekijken? Hier de link van haar Playlist van interviews:




